Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap vettem be az utolso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap vettem be az utolso szem fogamzasgatlot ma kezdodik a 7napos szunet de 24 ora sem telt el es megjott?

Figyelt kérdés
Mirabella fogamzasgatlot szedek. Tegnap este vettem be az utolso szemet mara meg megjott. Normalis hogy meg 24 ora sem telt el es mar verzem? Ennyi ido alatt kiurult volna a szervezetembol? Elore is koszonom a valaszokat!

2015. júl. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
normálisnak számít,ma már a 7napos szünet 1.napja van,örülj neki,hamarabb elmúlik :)
2015. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hamarabb nem hiszem hogy elfog mulni nekem mindig akkor mulik mikor elkezdem a szunet utan az elso szemet es ugy masnap reggelre. Csak azert furcsalltam mert mar egy hete fajtak a melleim ,derekam ,labaim. Maskor nem szokott csak elotte valo nap akkor is csak derek meg lab fajas. Azert kicsit felek hogy van valami \ valaki a hatterben. Mert nem rendesen jott meg egyenlore a verzes hanmem eleg gyengen.
2015. júl. 24. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a nagy hőség is befolyással lehet a ciklusodra. Nekem is múltkor nem a 3. napon, hanem a 2. napon jött meg. A meleg már csak ilyen.

Ha minden szabályt betartasz, akkor nem kell félned semmitől. :)

2015. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!