Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat hogy a 21-dik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy a 21-dik napon mikor a fogamzásgátló utolsó szemét veszem be akkor jön meg a "megvonásos vérzés"?

Figyelt kérdés
Én tegnap pont így jártam. Vasárnapi napon veszem be mindig az utolsó szemet és általában szerda csütörtökön jön meg a megvonásos vérzésem. Most viszont rendesen megjött idő előtt. A tablettát mindig pontosan szedtem, igaz volt amikor fél órával később vettem be. Az életemnek egy elég stresszes időszakában vagyok. Azt nem értem hogy hogyan jöhetett meg most, mert a megvonásos vérzés az azért megvonásos mert a tabletta mentes napokon jön meg. Valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban volt már?

2015. júl. 27. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel az a tapasztalatom, hogy volt egy időszak amikor össze vissza szedtem a tabit, mindig reggel, de néha több órás csúszásokkal, és ilyenkor fordult elő gyakran hogy össze vissza jött meg, nem lettem terhes, de volt olyan hogy még 1-2 tabi hátra volt, mégis megjött, olyan is hogy kb. öt napot késett, vagy hogy meg sem jött rendesen. És nekem is elég stresszes időszakom volt. Szerintem ez teljesen normális. Miután lenyugodtam, és újra mindig percre pontosan szedem be azóta percre pontosan is jön meg. Szerintem nincs okod aggodalomra, de ha nagyon zavar a dolog esetleg kérdezz rá a nőgyógyászodnál mikor legközelebb mész.
2015. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!