Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora óvszer méret lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora óvszer méret lenne nekem ideális?

Figyelt kérdés

Hello 17 éves (Szűz) srác vagyok.

Le szeretném fektetni barátnőmet csak nem tudom mekkora gumi kell nekem.

53-as Masculant vettem ,de az szoros volt és nem tudtam felhúzni...

Akkor 56-os Durex Classicot próbáljak vagy melyik fajtát ajánljátok?

Ismétlem ez lesz az első mindkettőnknek az a lényeg ,hogy legyen valami katalizátor a cerkán...

Nem kell extra vékony vagy utcai vagy terepmintás extra marhaság... csak kényelmes legyen és fel lehessen húzni az a lényeg.



#méret #Óvszer fajták
2015. júl. 31. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a méreteidet, az talán segítene... Egyébként próba szerencse: otthon egyedül felpróbálsz valamit, amit megvettél, és akkor kiderül, jó-e. Mindenképp csak olyat használjatok, ami nem túl szűk vagy nem túl nagy rád.
2015. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszodat!

A hossza 18,5 vagy 18,7 cm

Akkor a makk szélessége 3,6 cm

Remélem ennyi elég lesz :S

2015. júl. 31. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A Durex jó, de ne classicot, inkább valamelyik másikat (a Real Feel-t sem ajánlom, de pl a Feel Intimate nagyon jó)
2015. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbálom classicot és ha jó akkor a Intimate Feel is jó lesz hiszen 56-osok
2015. júl. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!