Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így kizárt, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kizárt, hogy terhes vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

14 hónapja szedek fogamzásgátlót. Mindig minden rendben volt a menstruációmmal, 2-3.napon meg is jött.

Az elmúlt hónapban (hónapokban) nem volt hasmenésem és nem is hánytam.

Viszont most van az egy hetes szünet (hétfő az első nap) és nem jön meg. Csütörtökön volt egy kis barnás folyás, fél napig, de ennyi.


Semmi változás nem történt. (stressz, betegség, stb).

Nem váltogatom a partnereim, 4éve vagyok együtt a barátommal.


Mitől maradhatott el? Merjem elkezdeni hétfőn a következő levéllel?


2015. aug. 1. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy tegnap együtt voltunk a barátommal, aki mondta, hogy valamibe beleütközött.. ez azért furcsa, mert ha a méhszájamnak ütközik, akkor azt szoktam érezni, mert fáj, de most nem éreztem semmit.
2015. aug. 1. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért azt ne gondold, hogy szakavatott nőgyógyászok vannak itt aki éppen egy amerikai szemináriumról jött haza és azonnal belépett a gyakorira, hátha van valakinek nőgyógyászati problémája.

Mindenképpen menj el orvoshoz ha aggódsz!

2015. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
merd
2015. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet másik fajta tablettát kellene szedned,de nem biztos!


Mivel fog.gátlót szedsz, elvékonyodik a méhnyálkahártya,és ebben a hónapban nem vált le annyi,de valószínűleg a következő levélnél már több vérzésed lesz.


Mivel volt barna folyásod,az vér volt,csak annyi, hogy most kevesebb,tehát NEM MARADT EL.

2015. aug. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kezd el hétfőn az új levelet :)
2015. aug. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kizárt sajnos.
2015. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!