Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Volina fogamzásgátló szedésé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Volina fogamzásgátló szedésénél is biztonságot nyújt az a 7 gyógyszermentes nap?

Figyelt kérdés
1 levélnyit beszedtem a gyógyszerből és most van az 1 hetes szünet.Ilyenkor is védve vagyok már?Nem lehetek terhes igaz?
2010. márc. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló tabletta védelmet nyújt a 7 napos szünet alatt is. Mivel te még csak az első levélnél tartasz, ezért azt mondom várd ki a második levelet is, nem tudom mikortól véd ez a gyógyszer.
2010. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem csak kérdésem lenne hozzád :)

nekem hnap fog megjönni és én is ezt a gyógyszert fogom szedni..Neked milyen tapasztalataid voltak?Mennyi idő után nem alkalmaztál kiegészítő védekezést?

köszi. :)

2010. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem mikor elkezdtem szedni a gyógyszert majdnem 1 hónapig megvolt.Feszült tőle a mellem.Hízni nem híztam tőle:)!! Nekem a múlt héten volt az 1 hét szünet ez idő alatt megjött.:) Vasárnap hagytam abba és kedd este meg is jött. A múlt héten már nem használtunk kiegészítő védekezést.(De ez még csak most volt vasárnap). Megvártuk az 1 hónapot még elszedtem 1 levélnyi gyógyszert. Mindenféleképpen várd meg az 1 hónapot.Remélem segítettem választ adni kérdésedre. Szia
2010. márc. 8. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szépen köszii :)

Alig találtam valamit erről a fog.gátlóról,tehát örülök,hogy végre egy épkézláb választ kaptam:)

Valószínűleg én is várok egy hónapot.

Remélem nekem is be fog válni.

Mégegyszer köszönöm! :)

2010. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem maradt ki egy szem sem..ilyenkor is védve vagy, nem lehetsz terhes.
2010. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!