Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugy nő a csöcsöm mint allat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy nő a csöcsöm mint allat ez ugye normalis dolog?

Figyelt kérdés

Na nem mintha bannam.... eddig sem voltam eleresztve.. miota a Nuvaronget hasznalom masfel honapja jok a melltartoim!!! Erre az isteni csodara vartam miota dudorodni kezdett a polom!

Az a fajta vagyok akinek a 70b kicsi de a 75b picit elall... de mar nem!! (Na nem mintha most olyan nagy dudaim lennenek de akkorat nem is szerettem volna soha, igy toleletes!) Minden furdesnel ugy orulok a ket cickomnak mintha ujak lennenek. Ferjem is eszre vette mar nem vesznek el a tenyereiben. Annyi csak a bajom hogy faj... hiszen hat no!! NO!!!!

De ugye ez normalis dolog? Van masnak is effele tapasztalata?


Koszonom a valaszokat elore is!!


2015. aug. 7. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Drogteszt? És milyen drogokat fogunk tesztelni?
2015. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előtte utána képet, a nép nevében!
2015. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Képet KÉPET!
2015. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
... esetleg valaki normalis is... :) bocs de nincs foto. Elotte utana.. nem tudtam hogy noni fog szoval nem.... fotozgattam. Bocs
2015. aug. 7. 01:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Elso: te olyat amilyet akarsz. Jo mulatast!
2015. aug. 7. 01:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, a farkammal... :-)


Azóta ha a metrón feláll egy csajra, akkor abban kapaszkodok! :-)

2015. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nuvaring hormon tartalmú, márpediglen az, teljesen normális az ha a másodlagos nemi jellegek erősödnek. Azaz nőhet a mell mérete és a csípő szélessége.
2015. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na várj... ha a számozást tekintjük, akkor nem a melled nőtt, hanem híztál. A szám ugyanis a hát körméretét jelenti, a betű pedig a kosárméret, vagyis a mell valódi mérete. Ha B-s maradt a melled, akkor semmit nem változott a mérete, de ha 70-ről 75-re változott a szám, akkor a mellkasod körfogata nőtt kb. 5 cm-t.
2015. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az év mondata: "Úgy nő a csöcsöm, mint állat" xĐĐĐĐĐĐĐĐĐ
2015. aug. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet hiztam is. Merlegem nincs. De a mejjem is nagyobb.. a b az b. Az szerintem egesz eletemben marad is. De teny hogY ezt mindig kevertem koszonom az infot. :)

A csipom nem szelesedett (meg)

koszonom a valaszokat!

2015. aug. 7. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!