Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos a megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos a megszakításos együttlét?

Figyelt kérdés

Ha időben kiveszi, és kint kiveri, akkor lehetséges a teherbe esés? Valaki esett már így teherbe?

Hasznos válaszokat várok, köszönöm!



2015. aug. 11. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne! Ne! Csak ne! Gumi, tabletta, pesszárium, akármi, csak ne ezt a módszert! Elég egyetlen másodperccel félreidőzíteni, és megvan a baj... Meg se próbáljátok!


23/F

2015. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Valószínű ha lefut a pincébe kiverni teherbe esel nem?
2015. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csak az esetleges félreidőzítés a gond, hanem az is, hogy az előváladék is tartalmaz spermiumokat.

A rendszeresen megszakítással védekező nők kb. negyede-harmada lesz terhes egy éven belül. Ennyire biztonságos.

2015. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a módszer csak akkor hatásos, ha időben veszi ki, mielőtt még betette volna.
2015. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igy csináltam sokáig

Sosem élveztem bele egy csajba sem, mindig időben kivettem. Ennek ellenére most múlt 4 éves a kisfiam, aki egy ilyen "védekezési" módszerrel jött össze.

Nem bántam meg, de meglepődtem mikor megtudtam hogy megfogant. :)

2015. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
heti 10-20x szexeltem vedekezes nelkul baratommal majdnem egy evig most kesett a menzeszem (hal istennek megjott) de megbeszeltuk hogy tobbe nincs vedekezes nelkuli
2015. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy régi barátnőmmel csináltam én is így, de úgy meglovagolt, hogy a hullámzó csípőjét nem is bírtam sokáig, és bár szóltam neki hogy megyek, de ő is épp akkor ért a csúcsra, és az utolsó hullámjai közben hatalmasat beleélveztem, utána ugrott csak le róla. Szerencsére nem lett baj a lovaglásból, viszont utána már mindig szedte a tabikat.
2015. aug. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem évekig bevált több kapcsolatom is volt,de nekem évente csak 3x van menzeszem.
2015. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem 5 éve bevált... kezdek pánikolni :(
2015. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
3 évig bevált nálunk. Egyébként ha oda figyeltek nehogy peteéréskor legyetek együtt és a nő ciklusa pontos, akkor kisebb az esély. Mi együtt voltunk peteéréskor is, így hát végül terhes lettem, de mikor vérzés előtt voltunk együtt, akkor ha belém élvezett se lettem az. De ezt csak azoknak ajánlom, akiknek nem baj ha becsúszik.
2015. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!