Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal vasárnap este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal vasárnap este együtt voltam védekeztünk de mikor elment és kihúzta lecsúszott a gumi. Kedd reggel vettem be egy esemény utánit (escapelle). Lehetek terhes? Lehetőleg normális válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bevetted az esemeny utanit, akkor nem
2015. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attol függ mikor vetted be.minel kevesebb ido utan veszed be annql hatekonyabb.David ha jol szamolok akkor 35-40 ora alsohangon eltelt szoval nem akkora nagy ra az esely.

De ha olyan 60 oranal veszed be mar kevesebb az esely h nem maradsz terhes

2015. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató köszönöm :)
2015. aug. 28. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer szombaton voltam együtt valakivel és hétfőn vettem be délelőtt az esemény utánit mikor a nőgyógyásznál végeztem. A kis görcsök meg a vérzés leszámításával más baj nem lett szerencsére.

Mondjuk én fogamzásgátlót szedek, de szombaton pont elfelejtettem bevenni, vasárnap meg már hiába vettem be 2-t, letelt a 24 óra.

2015. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
vasárnap éjfélkor volt a baj és kedden reggel 9 fele vettem be
2015. aug. 28. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg jártál nőgyógyásznál (hiszen az esemény utánit ő írhatja fel), akkor miért kell ide ilyen kérdést feltenni? Az orvos nem nyugtatott meg, hogyha beveszed a gyógyszert, akkor nem leszel terhes?
2015. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amikor először voltam nőgyógyász írta fel és bunkó volt nagyon, nem igazán nyugtatott meg. másodszorra háziorvos írta fel de ahogy utána olvasgattam a gyógyszer után mindenhol ott volt hogy nem 100%-ra segít ezért parázom.
2015. aug. 28. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem fogsz teherbe esni. Igyál meg egy nagy bögre finom teát, feküdj le és hallgass közben zenét. Nyugi. Nem lesz baj.
2015. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2015. aug. 28. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Áruld el nekem kérlek! Hogy tud "lecsúszni" a gumi? Pár éve kefélek de nekem ilyenbe nem volt részem.. :D
2015. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!