Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienillet szedek, és most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienillet szedek, és most vasárnap estefelé kellett volna elkezdenem az új levelet, de elaludtam és csak reggel tudtam bevenni a legelső szemet. Van ennek így valami hatása, vagy nem lesz probléma, ha a továbbiakban rendesen szedem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ezek a gyógyszerek egy bizonyos szinten halmozódnak fel. Pár óra eltolódással nincs gond ha már egy ideje szeded.
2015. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, senki nem olvassa el a betegtájékoztatót?

"- Ha az első héten felejtett el bevenni egy filmtablettát:

Mielőbb be kell venni a kimaradt adagot, még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt ekkor két filmtabletta bevétele szükséges. Ezt követően az előírt időpontokban kell szedni a készítményt, azonban 7 napon keresztül kiegészítő fogamzásgátló módszert (például óvszert) is kell alkalmazni. Ha a megelőző 7 napos időszakban közösülésre került sor, nem zárható ki a terhesség lehetősége. Ebben az esetben haladéktalanul értesítse kezelőorvosát."

2015. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!