Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yangee 0,2 3honapos tabi!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yangee 0,2 3honapos tabi! Elfelejtettem bevenni mi a teendo?

Figyelt kérdés

Már több mint fel eve Yangee 0,2 . 3honapos fogamzasgatlot szedek. Ilyen ritkan fordul velem elo bar ez a honap eleg necces volt....

Eleve ugy kezdtem hogy a legelso szemet vasarnap kellet volna bevennem , de hetfon tudtam csak menni dokihoz...

Es most kihagytam egy tabit de azt a maival egyidoben potoltam. Rosszul csinaltam?? Lehet baj?



2015. szept. 1. 23:03
 1/1 anonim válasza:

1 hétig óvszert használjatok! Nalam is ez volt, most fogok átváltani yangee-re.(tapasztalatok??) Hát ne izgulj, én ma voltam ezzel orvosnál. Megvizsgált (közösulés utoljára 3 napja volt de azt mondta nem leheteek terhes)... furcsa :)

De ha 12 oraba még beleestel volna nem lehet problema.

2015. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!