Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányan védekeztek itt megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan védekeztek itt megszakítással? És hányatoknál vált be? Illetve, amikor akartatok babát, akkor hanyadszorra jött össze?

Figyelt kérdés
Mi már lassan 5 éve védekezünk így, volt már, hogy sok előváladék volt, de akkor is berakta, meg volt, hogy elélvezett, és visszatette, de sosem lettem terhes. Lehet, hogy velem van a gond? Ő cigizik.

2015. szept. 7. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Van ugye a 28 nap, amikor a nő nem menstruál. Annak az első 5 és utolsó 5 napjában csináljuk mindenféle védekezés, óvszer nélkül. A többi napon óvszerrel védekezünk.


Ugye a női petesejt a 2 menzesz közti félidőben érik meg, akkor van az ovuláció általában. Akkor szigorúan csak védekezéssel. De a menzesz utáni és előtti néhány napban simán bevállaljuk védekezés nélkül már jó néhány éve.


Persze ilyenkor is kihúzom is a testére/arcára/szájába élvezek. Tehát a punciba beleélvezés óvszer nélkül továbbra is tabu. 3 éve vagyunk együtt és mindig így csináljuk és sosem volt baj.


23/F

2015. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1: egyszer elég egy spontán peteérés :)
2015. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

2: Legyen, mosolyfej...


De a gyakorlatban még nem volt soha. És akkor mi lenne? Abortusz? Jááááj!?!?!?!... Ööö, vagy nem.


Ha valaki olyantól hallok védekezéssel kapcsolatos kifogásokat, aki már többször teherbe esett (/teherbe ejtett) a sok védekezés alatt, tőle elfogadom. De tapasztalatlanoktól pont úgy annyit látok, mint innen a saját szememmel, magamtól. A párok 90%-a simán így védekezik (ha nem még lazábban) és abból sosem lesz gyerek). Vagy ha igen, mi van?


Te eddig hányszor estél teherbe vagy hányszor ejtettél teherbe valakit xar védekezés miatt? Nulla? Mert én is. Ráadásul sok-sok év során. Akkor valamit mindketten jól csinálunk.

2015. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3.

Képzeld nálam már összejött egy spontán peteérés és terhes lettem...

2015. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4: Akkor grat hozzá.


Én sem bánnám, ha bármikor apa lennék akár mostanában is. Mindig csak olyan lányokkal csinálom ilyenfajta védekezéssel, akik tartós kapcsolatra (=gyerekszülésre) normálisnak tűnnek.


+ 26 évesen már az anyagiak is bőven-bőven megvannak részemről, hogy megtartsa a lány, ha akarja.

2015. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 évig védekeztem így eredményesen. Egy idő után elgondolkodtatott a dolog, és elmentem dokihoz. Természetesen nálam volt a gond, pcos.

Most már szeretnék teherbe esni és év eleje óta próbálkozunk. Eddig nulla eredménnyel.

2015. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, csak menszesz után szexelünk megszakítással. Nem lettem terhes, de kimaradt egy hónapom elmentem dokihoz és 2 oldali petefészek cisztám van és még nem is tudom mi... Akiknél minden rendben van teljesen nagyon könnyen terhesség lesz a vége.
2015. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De voltam dokinál és nem mondott semmit, h gond lenne... akkor? :(
2015. szept. 8. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Cigi is számít... Nem csak veled lehet probléma
2015. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!