Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 8 hónapja. Voltam együtt a barátommal de nem védekeztünk (nem bennem ment el) holnap kell meg jönnie de nem érzek semmit hogy meg akarna jönni miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban is így volt h előtte való nap nem éreztem semmit de este el kezdet fájni kicsit a hasam
2015. szept. 9. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit: mi az, hogy nem védekeztetek? Jobb helyeken a fogamzásgátló tabletta = védekezés. Emellett, ha rendesen szeded, nem szükséges óvszer használata. Nyugodtan beléd is élvezhet a barátod.
2015. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gumira gondoltam hogy azt nem használtunk..igen tudom..de én parás vagyok és jobban szeretem ha a sperma kint 'landol' :D
2015. szept. 9. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy felfáztál. az miatt kimaradhat.
2015. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 davidlover98 válasza:
Majd ha napokat késik akkor írj ki kérdést. Túlaggódod, bocsi.
2015. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem baj..tudom a barátom is sokszor rám szól hogy túl sokat parazok :/
2015. szept. 9. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Az asszony is ilyen, nem kell aggódni annyira. Egyébként előfordult már, hogy késett neki is 1-1 napot valamiért. Gondolom megfázás, az is lehet hogy csak lappang de még nincs tünete.
2015. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki ennyire parázik az ne szexeljen... Komolyan még csak nem is késik de te már aggódsz?
2015. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint, ha nagyon parázol azon, hogy nem jön meg, akkor késhet is, mert pszichésen befolyásolod.
2015. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!