Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan problémám van hogy, már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám van hogy, már próbáltam pár óvszert, Durex, Lifestyles Skyn, de mindegyik kicsi volt, milyen méretű óvszer vegyek? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Párommal régóta keressük a megfelelő méretet ,de nem találjuk, nemrég néztük meg a mysize, oldalán lévő mércét , letöltöttük, de szerintem valamit rosszul csináltunk, mert a 69mm es jött ki, amit nem hinnék.( Méreteim : kerület:17 hosszúság :16,5)

Elsősorban az lenne a kérdésem hogy, milyen méretű óvszert ajánlotok ?

A második kérdésem hogy ez mennyire átlagos méretű, mert én nem látom nagyon vastagnak, de az átlag méretű alig megy rá, és ha rá is megy egy idő után lelankadok és tiszta piros lesz ott ahol a péniszgyűrű volt. Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. szept. 12. 13:22
 1/3 CptTomato ***** válasza:

Parancsolj itt a méret táblázat


[link]

2015. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, de ezzel, nem lettem sokkal okosabb
2015. szept. 12. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

van a rossmann sajatmarkas, extra large, zebracsikos doboz.800 ft-12 db

soha nem szakadt ki.

2016. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!