Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fogamzásgátlót használ? Ajánljatok vmi jót! Bővebben lent. Normális válaszokat kérek, nem kell baromkodás.

Figyelt kérdés

Alapból semmi gondom nem lenne vele. Nem híztam, a bőröm szebb lett.

Viszont hisztisebb lettem és amióta szedem nem kívánom úgy a szexet... :(


2010. márc. 12. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
pharmatex keress rá, nem fog.gátló...
2010. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tökmindegy mi mit ajánlunk a nőgyógyász dönti el hogy mit ír fel
2010. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én régen Lindynettet szedtem, nem volt a legjobb, tiszta pattanás voltam tőle állandóan..., utána Cypromixre váltottam, attól hüvelygombám lett, szinte hetente kiújult... most Sensonettet írt fel a doki, bár ez ugyanaz szinte, mint a Lindynette, de azért egy próbát megér. Igazából egyik se jó. :S
2010. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Meliane, semmilyen panaszom nem volt soha, pedig evekig szedtem.
2010. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Patentex kúp és megszakitás egyszerre. Nekem bevált.
2010. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most jelenleg nem szedek fog.tabit, de régebben Lindynette 20-at használtam (amúgy én kértem ezt a nőgyógyászomtól, nem ő ajánlotta nekem, mert szerinte mindegy mit szedek, a lényeg, hogy hasson, és ne legyen durva mellékhatása). Eleinte hányingerem volt tőle, de megszokta a szervezetem. Hamarosan visszatérek rá, mert nekem bevált.
2010. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én régen Gracialt szedtem,de nem sokáig..most pedig Mercilont, ez jó:)de úgyis a doki dönti el...és inkább rá hallgass
2010. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ezt ah az előttem lévők is írták a doki dönti el

én gestomixet szedek és jobban kívánom a barátomat ha sexelünk mint előtte. ettől is szép lesz a bőröd és nincs semmi mellékhatása(v is nállam) de kérdezz rá a dokidnál erre ő bizotsan segít;):D

2010. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!


Arról meg, hogy a doki dönti el, az igaz. Csak nem mindegy, mi alapján. Nekem még vérvételt sem csinált. Szerintem azért kaptam Belarát, mert ő reklámozta...

2010. márc. 14. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Én Sensonette-et szedek, állítólag teljesen ugyanaz mint a Lindynette, csak feleannyiba kerül, mert nem reklámozzák annyit. Amúgy nekem bevált, semmilyen mellékhatás nem jött ki, a libidóm semmivel sem csökkent. :)


Amúgy nekemis úgy kezdte a doki, hogy mit szeretnék szedni, pedig tudja hogy sosem szedtem még foggátlót. Mondtam hogy természetesen azt szedem, amit felír, de végülis mondhattam volna bármit. Ilyenek ezek, azt írják fel, amit kérsz.

2010. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!