Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » YAAMINELLE fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YAAMINELLE fogamzásgátlót kezdtem el szedni CERAZETTE fogamzásgátló után, hogyan kell ezt szedni? És ha nem szoptatok és visszatérek az Cerazette-hez akkor az véd a nem kívánt terhesség ellen ha már nem szoptatok?

Figyelt kérdés
Yasminelle fogamzásgátlót kezdtem el szedni, előtte cerazette-t szedtem de tartottam egy kis szünetet és irattam masikat. A cerazette-t nem kellett abbahagyni és rendesen meg szokott jönni, de most nem értem hogy ezt hogyan kell szedni. Bevettem 4 szemet mikor megjött mármint naponta egyet de két-három nap elfelejtettem bevenni és megjött és most nem szedem be. Várjam meg amíg elmúlik a vérzés és kezdjem el vagy hogyan mert nem értem?
2015. szept. 17. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
pontosabban yasminelle-t , csak elírtam véletlenül. köszi aki válaszol
2015. szept. 17. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:

1. ennyi ésszel minek szülsz?!

2. miért nem a dokit kérdezted meg, mikor felírattad (miért nem hívod fel, hogy ez a szitu, mit csinálj?!)

3. olvasd el azt a kib_szott betegtájékoztatót

2015. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, kedves vagy
2015. szept. 17. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
7 nap szünet,majd új levelet kezdesz.
2015. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, akkor totál összevissza szeded, amikor épp eszedbe jut?...


Akkor hagyd abba szépen, VÉDEKEZZÉL MÁSHOGY, mert így nem véd (!!!!!), és a következő rendes menstruációdnál kezd újra egy teljesen új levéllel, amit meg összevissza szedtél, azt rakd el tartalékba....

2015. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!