Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruáció 2. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruáció 2. napján történt a közösülés attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A közösülés a menstruációm 2.napján történt. Rá 12órára bevettem egy esemény utáni tablettát.Ugye nincs sok esély rá hogy terhes vagyok?

2015. szept. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
tobb esely van ra minthogy nyerjek a tippmixen
2015. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ;)
2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy az aktus során miért nem húztatok óvszert!!!

Kislány, elakarsz kapni egy jó kis fertőzést????

Ha együtt vagytok menstruációkor, akkor a fertőzés elkerülése végett, húzzátok már fel azt a nyomorult óvszert!!!!

Meg egyébként is, ha terhes akarsz lenni, akkor nyugodtan d..gjatok védekezés nélkül!! És erre NEM MEGOLDÁS AZ ESEMÉNYUTÁNI!!!


Kérdésedre a válasz: ha már bevetted az eseményutánit, amivel úgyszintén felborítottad a hormonháztartásodat-gratulálok, így már nem!

2015. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem lehetsz terhes de 1 gratulálok hogy nem huztatok gumit ( csak a fertőzés miatt hisz erről a védekezősdiről nem oktatlak ki mivel mi se védekezünk de ha menzeszelek akkor igen)

2. A második napon hogy van ehez gyomrotok mi se undorodunk a vértől de a 3. 4.napot kiszoktuk várni 3. Minek sexelsz ha ezeket a dolgokat nem is tudod...

Elő a biosz könyvet vagy az okos telefont és olvasgass utána

2015. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Védekeztünk de elszakadt,tisztában vagyok vele,hogy kell,de megtörtént a baj.
2015. okt. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!