Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruaciom alatt szabad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jazmin s ennyi kérdése:

A menstruaciom alatt szabad a szex gumival?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ajánlott, mert nyitva van a méhszájad és könnyen bekerülhetnek baktériumok rajta a méhedbe.
2015. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én gumi nélkül is dugtam már lányt ilyenkor...
2015. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fogékonyabbak a nők ilyenkor bármiféle fertőzésre. Mensi alatt nem szexelnék.Mondjuk ehhez szerintem kell gyomor.


Én nő vagyok,de én nem szexelnék mensi közben. Ilyenkor pl a hüvelyem is érzékenyebb és görcsöl a hasam.Meg a fertőzések veszélyes is nagyobb.Na meg utána lehet takarítani rendesen,csupa vér minden. De aki perverz :D

2015. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nyitva van a méhszájad" Csak abban az esetben ha kacsacsörü méhszájrol van szo! Hápog! (Ekkora hülyeséget???)

Nyugodtan szexelj ha kivánod. Gumival föleg. De nyugodtan gumi nélkül is lehet.

2015. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy is nem! Bizony hogy nyitva marad.

Fogadok ez is egy hülye kisfiú okoskodása, aki semmit sem tud.

2015. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak gumi nélkül szabad.
2015. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na figyelj #4! A kishugom most 8 és embertant veszik. Kölcsön kértem tőle csak is a te kedvedért.


,,A lányoknak a menstruáció idején nem csak szabad, de kell is mosakodniuk a nemiszervek környékén, de nem szabad kád vízben ülve fürdeni, mert ilyenkor a méh szája kicsit nyitva van, így a fertőző baktériumok könnyebben bejuthatnak a belső nemi szervekbe."


Nos én ezt tudtam, de gondoltam begépelem neked hátha hiszel nekünk.

2015. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kölcsön kértem a biosz tankönyvét...*
2015. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gusztusa válogatja!
2015. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is szeretkeztwm mar baratnovel gumi nelkul mensije alatt. Ovatosan kell, mert erzekenyebb a punci ilyenkor.
2015. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!