Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mához 3 napja feküdtem le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mához 3 napja feküdtem le barátnőmmel és a szex utáni 3. napon (tegnap) barna folyása volt. A szex utáni 2 napon nem volt semmi, tegnap viszont rá 3 nappal barna folyása volt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mához 3 napja feküdtem le barátnőmmel és a szex utáni 3. napon (tegnap) barna folyása volt. A szex utáni 2 napon nem volt semmi, tegnap viszont rá 3 nappal barna folyása volt. Ma viszont ismét, egyátalán nem volt neki semmi. Védekeztünk (az óvszer nem lyukadt ki, nem szakadt el, nem csúszott le). Mivel szűz volt ezért arra gondolok elsősorban hogy a szűzhártya átszakadása miatt volt barna folyása vagy netán megsértettem odabent valamit. Normális az hogy 2 napig nem volt semmi aztán a 3. napra barna folyás és másnap szintén semmi? Még fiatalok vagyunk egy babához és nem is tervezzük egyelőre.

2015. okt. 12. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
mikor elsőnek tetted fel a kérdést már akkor mondták páran h no para előfordul...
2015. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóvál felismertél :) Köszönöm azért :)
2015. okt. 12. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha első szex volt akkor akár spontán peteérése is lehet... Az első szex a lányoknál eléggé fel tudja borítani a ciklust. És jó ha tudja, a peteérés néha pecsételő vérzéssel jár. (ilyenkor nincs maszatolás, nagyon könnyen teherbe lehet esni!)
2015. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!