Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a szűzhártya ép akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szűzhártya ép akkor lehet valako terhes?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 10:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem csináltunk tesztet,hiába csinálnák nem mutatna semmit,mert 2 hét múlva tesztelhetnénk leghamarabb. Viszont tényleg voltunk vele és lehet hogy mégis ultrahang.
2015. okt. 13. 11:50
 12/18 anonim ***** válasza:

# 11


Az érzékenyebb tesztek kb. két héttel a fogantatás időpontja után képesek kimutatni a terhességet.


Ez azt jelenti, hogy ahhoz, hogy legalább két hét múlva mutasson eredményt, most kéne szeretkeznetek.


A teszt mindenesetre előbb ad megbízható, egyértelmű eredményt, mint az ultrahang vizsgálat, ezért nem szoktak pozitív teszt vagy vérvételből kimutatott Hcg hormon eredmény nélkül valakit ultrahangra küldeni terhesség gyanújával, ritka kivételektől eltekintve.

2015. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De mégis mi a fenét csináltatok, ha ép a szűzhártyája??? Ha meg mégis, annyi eszed lehetne, hogy kezel mosol vagy gumit húzol, ha nem akarsz kicseszni vele. Röntgenre nem küldhették, mert azzal a nőgyógyász nem sokra megy, maximum ultrahangra, szerintem hasira. De mondjuk azt se értem, mert pár hetes terhességet nem is lehet rajta látni. Amúgy nyugi szerintem túlspirázzátok, tuti nem terhes... Nem valami más miatt küldte a doki UH-ra? Ez az egész eléggé sántít, jobb helyeken amúgy sem engednek be vizsgálatra senkit.
2015. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A higéniával nem volt gond és védekeztünk is. Az óvszerrel sem volt semmi gond. Azt viszont én sem értem hogy lehet a szűzhártya ép... Lehet azt is megnézik hogy ez hogy lehetséges. Nem tudom,de a próféta szóljon belőletek.
2015. okt. 13. 13:20
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha dugtatok, akkor már nem szűz a barátnőd. Attól, hogy a szűzhártya látszólag ép, még történt behatolás... Jó kicsi lehet a farkad :DDDD

Ennyi ésszel ne szaporodjak semmiképp!

2015. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha beledugnám a szádba lehet hogy még a seggeden sem tudnál levegőt venni ;)
2015. okt. 13. 18:52
 17/18 anonim ***** válasza:
A szűzhártya alapból nem zárja el teljesen a hüvelybemenetet (hiszen akkor a menstruációs vér sem tudna távozni!!!), általában csak egy gyűrű alakú kis hártya. Előfordul, hogy annyira rugalmas, hogy még rendszeres nemi élet esetén sem szakad el. Természetesen ettől függetlenül teherbe eshet.
2015. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mi lett?
2022. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!