Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a libidóm csökkent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a libidóm csökkent a fogamzásgátló tabletta miatt, akkor ez jelentheti azt, hogy nem ez az ideális tabletta nekem?

Figyelt kérdés
vagy teljesen mindegy melyik fajtát szedem, ez ezzel jár? ez a második fajta amit kipróbáltam, már másfél éve szedem, fél éve tapasztalom, hogy nem kívánom a szexet.
2015. okt. 17. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én 3 félét szedtem ez miatt, egyiktől sem lett jobb. én abbahagytam, egy éve, és kb most kezd visszaállni :( ha tovább szeded szerintem nem lesz jobb :(
2015. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. 8 évig szedtem fog.gátlót. amíg szedtem nagyon király volt abból a szempontból, hogy szép volt a bőröm, a hajam dús volt és úgy állt ahogy én akartam, nem voltak menstruációs görcseim, stb....DE.. ugyebár örökre nem szedhetjük, valamikor abba kell hagyni.....na én is így tettem le, h essünk túl rajta..gondoltam én h pár hónap alatt visszaáll minden a régire..hát már egy éve kb szenvedek, szó szerint!!!! olyan szinten összezavarta a szervezetemet hogy mindenféle kivizsgálásokra járok, nem csak nőgyógyászatira!!! szóval ha visszaforgathatnám az időt, nem kezdeném el semmi pénzért!!!!! de ugye jobb esetben tanulunk a saját hibánkból, az okos ember pedig más hibájából! ezzel csak azt akarom mondani, hogy a helyedben nem kezdeném el, de a te döntésed, úgyis tudom hogy nem egy ismeretlen válaszoló véleménye alapján döntesz, csak gondoltam leírom z én tapasztalataimat is.
2015. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! én is kicsit tartok a többi mellékhatástól, de a biztonság és a menzesz elviselhetősége miatt mégsem tudom abbahagyni...

esetleg privátban leírnád, hogy milyen galibákat okozott, amiért most kivizsgáláásokra jársz?

2015. okt. 17. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, itt is leírom. táplálék intoleranciát állapítottak meg nálam, olyan alap élelmiszerekre, amiket nap mint nap fogyasztunk, szinte mindenben benne van, nem nagyon lehet kivonni teljesen az étrendből. tejfehérje, tojás, élesztő, glutén. csak a fog.gátló elnyomta a tüneteket. tényleg. igazából nem tudom még pontosan milyen összefüggés van köztük, hogy mi a biológiája, de majd kiderül. de az tuti, hogy a tünetek az abbahagyás után kezdődtek. szóval nem csak hormonális galibákat okozott. úgyhogy van baj...de hát magamnak okoztam, nekem kell megküzdenem velük....csak így 1 év után kicst már unom. remélem lassan már vége :D
2015. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez mindenkinél így van, nekem is lecsökkentette a libidómat, de azért meg nem szűnt. Na meg amúgy is evés közben jön meg az étvágy, pláne ha ügyes párunk van ;) Emiatt szerintem ne aggódj. A többi probléma miatt már annál inkább, amit föntebb írtak! Nem szabad huzamosabb ideig folyamatosan szedni, két-három évente minimum tarts egy fél év szünetet! De még szünetekkel együtt SEM haladnám meg én pl a 6 évet.

2015. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2# Biztos a tablettától van mindez? Nem megkérdőjelezni akarlak, csak nem mindig kell arra fogni.


Én kb. 2 évig szedtem folyamatosan, előtte és utána is teljesen tökéletes volt a ciklusom, semmit nem zavart be. Utána mivel vége lett a kapcsolatomnak kb. 8 hónap szünet következett.

Nekem ezután jelentkeztek csak a gondok, amikor újra elkezdtem szedni a korábbi fogamzásgátlómat. Már nem volt jó: köztes vérzések jöttek, kiszáradtam szex közben.

A doki váltott bogyót és még nem szedem sok ideje, de most bizakodó vagyok, mert jó tapasztalataim vannak. És most is legszívesebben együtt lennék a párommal, csak sajna most nincs rá lehetőség.

2015. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem a tabletttól van. Nekem is van ételintoleranciám, és valószínűleg mindig is volt, de végig tünetmentes voltam. Szerintem nincs köztük kapcsolat. Tud halibát okozni a tabi, de azert a bélbolyhokat nen teszi tönkre, es nem okoz étel érzékenységet
2015. okt. 18. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!