Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon pattanásos lettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pattanásos lettem a fogamzásgátlótól, ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam pattanásos, néha volt 1-2. Nem régóta szedem a fogamzásgátlót, de azóta eléggé tele vagyok. Ez el fog múlni? Mások azt mondták, hogy kitisztul az arc a tablettától, akkor nálam miért fordítva van?
2015. okt. 19. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig pont az el szoktam inkább mulasztani azt. Lehet, hogy csak hozzá kell szoknia a szervezetednek a hormonváltozásokhoz, és idővel kitisztulsz.
2015. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont fordítva volt. Mióta szedem sehol egy pattanás, mondjuk előtte is 1-2 ha volt.


Ha a szervezetek rá áll a tabira, olyan 2 hét, meg fog szűnni. Csak most hormonváltozáson mész keresztül. És mindenkinek másképp reagál a szervezete.

2015. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*szervezeted
2015. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többféle fogamzásgátlót szedtem már és eddig mindegyikre rá volt írva,hogy megszünteti az aknés tüneteket, de ettől függetlenül szerintem is valami olyan hormonális folyamatot indíthatott be benned, amitől neked meg pont előjöttek. Nekem előtte volt nagyon aknés a bőröm, most meg teljesen tiszta. Ha 3 havi adagod van szerintem várd meg,hogy hogyan alakul a dolog és ha elfogyott és nem múlt el a dolog és nagyon zavarónak érzed, akkor keresd fel az orvosod.
2015. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem szeded 3 hónapja,akkor nem lehet tudni, hogy normális vagy sem,mert a szervezetednek szoknia kell! Ha nem múlik,akkor fordulj orvoshoz.
2015. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!