Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő, ha csúszott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha csúszott a barátnőm a tabletta beszedésével pár órát?

Figyelt kérdés

Hello!


Az történt, hogy rutinszerűen barátnőm minden este 8-9 között vesz be egy fogamzásgátló tablettát (amúgy azt hiszem TRI-REGOL, vagy TRI-REGAL), viszont ez elmaradt, és fél 1-kor jutott eszébe. Pár perccel később pótolta is, és nem mentem el belé.


Mindez befolyásolhatja a tabletta hatékonyságát? Neten rákerestem, webbetegen azt írták 12 órán belüli csúszás nem para. Ez valóban így van?


2015. okt. 25. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz. Megnyugodhatsz. 12 óra nem telt el, akkor nincs ok pánikra.
2015. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pár órával semmi gond. nagyjából azonos időben kell bevenni, csak arra figyeljen. ez a pár óra még okés
2015. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy már több éve szedi, csak eddig még sosem felejtette el. Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 25. 01:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nem kell percre pontosan szedni.
2015. okt. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ez hogy van hogy én előbb írtam a későbbihez képest ? :3
2015. okt. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valóban így van,de csak ha továbbra is szedi a fog.gátlót és pl nem hagyja abba :)
2015. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!