Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett nagyon erős vérzés. Normális?

Figyelt kérdés
7 hónapja szedem, a tablettával az első és a mostani menstruációm nagyon erős. Az elsőnél nagyon rosszul voltam, most nem fáj semmim, csak 1-2 óránként mosdóba kell mennem. Ez lehetséges fogamzásgátló mellett?

2015. nov. 3. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Par ev szedese utan neha nekem is elofordul. Ha mondjuk megfazom vagy ilyesmi. Szerintem ne aggodj :)
2015. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eléggé meg vagyok ijedve, ez most kicsit megnyugtatott :)
2015. nov. 3. 08:40
 3/8 Fuk de cámel ***** válasza:
67%
Itt biztos választ nem fogsz kapni, ha aggódsz keresd fel az orvosodat. Hallottam már ilyenről és szerencséje volt az emberkének hogy ellátogatott a nőgyógyászhoz.
2015. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első alkalommal sokkal rosszabb volt, akkor is annyit kaptam hogy előfordul. Tabletta előtt volt hogy kimaradt, volt hogy 3 hetig véreztem, a vizsgálatok alatt mindig rendben volt minden, az orvosok sem vették komolyan ezeket. Azért ijedtem meg, mert azt hittem, az ilyen tabletta mellett teljességgel kizárt.
2015. nov. 3. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos ezt a stressz is kialakkthassa. Vagy ahogy irtam a felfazas. Nekem pont nyaron volt igy h megfaztam alulrol es nagyon vereztem. Kovetkezo honapok mar rendben voltak.

Viszont ha kovetkezo honapod is ilyen lenne akk menj el biztonsag kedveert orvoshoz :)

2015. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Stresszelésre és felfázásra is nagyon hajlamos vagyok, bár jellemzően nincs tünetem felfázásra, mégis többször kiderült az orvosnál, hogy bizony az volt. Én is úgy terveztem, hogy ha a következő is ilyen lesz, mindenképp elmegyek az orvoshoz. Köszi a választ! :)
2015. nov. 3. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Válts orvost! Ha az orvos nemvesz komolyan valamit,na ott van a baj.

Lehet nincs jó hatással az antibaby

2015. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg orvosnál voltam, és általában egy felfázás miatt képes volt a szervezetem mindenfélére, ultrahang, vérvétel mind volt és nem mutatott ki semmit.
2015. nov. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!