Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma volt a vérzésem utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt a vérzésem utolsó napja, együtt voltunk a barátommal, kiszakadt az az átkozott óvszer. Most vettem be Escapelle-t, ezután mire számítsak?

Figyelt kérdés
ELOLVASTAM a tájékoztatót. Így is 2 vérzésem lesz? Tisztára be vagyok pánikolva. Mikor vegyek terhességi tesztet? 2-3 hét múlva?

2015. nov. 5. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nem baj majd viheted felcsutra kisvasutazni a babat
2015. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, bevetted az esemény utánit! Nyugi.
2015. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. A terhesség miatt is féltem, de csak a spontán peteérés miatt. Főleg az ezután történő változásoktól tartok. Szépen beállt ciklusom volt, erre most teljesen fel fog borulni. Egy- egy vérzésem max. 4-5 napig tartott. Ezek változhatnak? Most hogy fogok vérezni?
2015. nov. 5. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
senki se fogja tudni megmondani neked, hogy rád hogyan fog hatni a gyógyszer. én másnap nagyon szarul vagyok, mikor be kell vennem. meddig háromszor volt rá szükség 9 év alatt. a menstruációm nem zavarodott meg különösebben, de valaki felborul. tesztet szerintem felesleges, de a (lehetséges) teherbe esés időpontjára legalább még 10 napot számolj hozzá és utána csinálj egyet ha annyira félsz
2015. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ciklus közepén voltam mondjuk, amikor ilyenre kényszerültem, de nekem pl semmit nem boritott fel. Ez nagyon egyénfüggő kire hogy hat, én semmi mellékhatást nem tapasztalatam, pánikoltam is hogy nem hat. 2 hét után már lehet tesztelni
2015. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!