Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most mennyire biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

10.napja szedek Jangee tabit pecsételek is néha mellette de ma együtt voltunk a barátommal.Óvatosak voltunk nem vittük túlzásba igaz gumi nélkül ès persze lehet előváladék de nem ment el bennem meg inkább pettingre mentünk.Szerintem nem lesz baj.Ez az első tablettám tapasztalatok alapján (az első hó után teljesen biztonságos en ugy tudom) de ti mennyit vártatok rendesen a szexszel?nektek mit mondott az orvos? Elso naptól szedem és rendszeres jelleggel ugyan abban az időpontban.nekem a doki 10-15 napot mondott de en is mindent hallottam mar.velemeny?

19/L



2015. nov. 9. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a menstruációd első napján kezdted el szedni, akkor azt írja a tájékoztató, hogy már rögtön védett vagy, ha pedig a 2-5. napon, akkor még 7 napig kell kiegészítő védekezést alkalmazni. Ez van a gyógyszer papírján, amit a doki mondott azt szerintem érdemes betartani, sokan pedig azt mondják, hogy az első hónapban még használjatok pl. óvszert, és a következő levéltől vagy teljesen védett :) remélem segítettem valamit

Amúgy mi kivártuk az 1 hónapot, az orvos pedig ugyanazt mondta, mint ami a tájékoztatón van

2015. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! :) elso napon kezdtem rogton es igy szedem 10 napja.a betegtajekoztatot vegig olvastam meg mar jo elore tajekozodtam azert de van doki aki ezt van aki azt mondja.a legbiztosabb talan tenyleg az egy hónap sot tuti..de bizok abban hogy ha óvatosak vagyunk akkor 10 tabletta utan(vagy innentől mar csak tobb) nem lehet gond.

Megegyszer koszonom!

2015. nov. 9. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) igen, szerintem is az a legjobb, ha biztosra mentek, de én biztos vagyok benne, hogy nem lesz baj
2015. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!