Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy teherbe essek? Szükséges lesz az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Csak az aktus után vettük észre, hogy a gumi elszakadt és a sperma belém került.

Forró/meleg vízzel próbáltam kimosni magamból, pisiltem is hátha az is segít valamit. Rá 4-5 órára mikor haza értem, ezt újból megcsináltam.

A menstruációm 4. napján történt (általában 5 napig van meg).

Mennyi esély van rá, hogy teherbe eshetek?

Továbbá Budapesten, hol van hétvégén is rendelés, ahol fel tudnának esemény utáni tablettát írni (előzetes bejelentkezés/időpont foglalás nélkül)?



2015. nov. 13. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyire rendszeres a ciklusod?

Ha nincs extrém rövid ciklusod(21-23 nap) akkor szinte kizárt hogy teherbe ess a ciklus 4-ig napján. A sperma jó esetben 72 óráig életképes, szóval nem kell aggódni.

Biztonságképpen be vehetsz egy eseményutánit, de csak receptre adják ki!!!

38F

2015. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Kimosni nem tudod, kipisilni meg végképp nem.

De szerintem nem szükséges az eseményutáni, ha nagyon aggódsz nőgyógyászati ügyeleten felírja a doki.

2015. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kimosás felesleges ilyenkor, a kisfickók mindenképpen fürgébbek, mint te. Kevés az esély a teherbe esésre, de sajna mindig van. Én hasonló helyzetben vettem be tablettát, és így is aggódok, mi van ha mem hat? (84 %)

A net szerint a "sürgősségi fogamzásgátló ambulancián" írnak föl, minket kiröhögtek, elküldtek a kórház nőgyógyászához, ott kellett várnunk mivel neki épp fontosabb dolga volt. Úgyhogy ha úgy döntesz, hogy beveszed, igyekezz, mert a magyar egészségügyben tényleg magas ívből tojnak ránk.. Amúgy vizsgálat nélkül kaptam receptet..

2015. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyjából kiszámíthatató, 1-2 nap eltérés szokott lenni. Változó, hogy ez az 1-2 nap késést jelent vagy pedig korábban jön.

Úgy tűnik, hogy a 4. nap volt most az utolsó mensis nap, máskor 5 nap szokott lenni. Jelenthet ez problémát?

2015. nov. 14. 08:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2015. nov. 14. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél be esemény utánit. Fölösleges azon tűnődni hogy 10 vagy 13%-e az esélye. Ha nem akarsz gyereket, akkor gondolom az 1% is sok..


Beléd élvezett, innentől kezdve szerintem elég jók az esélyek.

2015. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!