Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum mellett a sürgőss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum mellett a sürgősségi fogamzásgátlás hatásos?

Figyelt kérdés
Az orvosom mandulagyulladásra antibiotikumot írt fel(sandoz curam DUO) 3x vettem be a fogamzásgátló (escapelle) előtt, illetve 7 órával utána. Nem tapasztalom a fogamzasgatlo mellekhatasait, amit tegnap vettem be(alhasi görcsök, szédülés) Lehetséges hogy az antibiotikum mellett nem olyan hatásos? (12 óra elteltével alkalmaztam) Menstuációm 12 nappal az együttlét előtt múlt el.
2015. nov. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehez zoknit huzni mi
2015. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
el kellett volna mondanod az orvosnak, tudtommal eléggé befolyásolja a hatását....
2015. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést hogy bárki belekössön, ha nem tudsz értelmes választ adni akkor máskor ilyen kommentbe ne fektess energiat. egyébként nem volt nehez "zoknit" húzni, de elszakadt.

Tudok gratulálni az értelmes hozzászóláshoz.

2015. nov. 16. 19:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig, mindenhol azt olvastam hogy a két gyogyszernek nem sok koze van egymashoz, de mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz
2015. nov. 16. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire tudod akkor miért vársz válaszokat? azon mi nem volt értelmes, hogy közöld az orvossal, hogy antibiotikumot szedsz? teljesen jogos hsz-eket kaptál:D a leírásban seholse szerepel h gumiztatok csak kiszakadt. nagy baj nem lehet ha nem került beléd sok, de tekintve h 12. nap környékén már termékeny lehetsz, így nem ártana megkérdezni az orvost, hogy tutira fog-e hatni az escapelle. bár nem értem miért nem akkor kérdezted meg, amikor felírta. vagy esetleg csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy betegtájékoztató
2015. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2015. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!