Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara nevű fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara nevű fogamzásgátlótól valaki teherbe esett?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Az elég durva lenne, ha már magától a fogamzásgátlótól is teherbe lehetne esni.

Bár lehet, extrémebb fajta. Ha nincs szex utána, akkor teherbe esel, ha beveszed, viszont ha van szex, akkor biztosan megvéd.

2015. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
MInden fogamzásgátló mellett teherbe lehet esni, egyik sem véd 100%-osan..
2015. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Es ha teherbe estek hord ki,majd szules utan a fogamzasgatlo gyar bejaratahoz tedd le a gyermeket es akkor talan elgondolkoznak a gyogyszer tokeletesitesen hamar nekik kell felnevelni!
2015. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) hát igen egyik se védd 100%-ra de azért kérdem mert úgy tudom hogy ebben a fogamzásgátlóban sok a hormon
2015. nov. 17. 18:31
 5/6 anonim válasza:
elso even en is ezt szedtem. Nekem nagyon megfelelt, sosem volt vele gondom. 1 ev utan orvosom hog lehetne váltani lehet hogy a hormonok miatt arra már nem emlékszem :) Nyugodj meg Belara-t Richter Gedeon gyartja ami egy eleg megbizhato ceg :) Nekem a Belara tette rendbe a menzeszem percre pontosan kb, ami azota is tart :)
2015. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mióta szedem a Belara-t azóta én is tudom percre pontosan a menzeszem kezdetét :)
2015. nov. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!