Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudjam, hogy megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy megfelelő a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Eddig beszedtem egy levelet (lyndinette 20) , a szünetben jelentkezett is a vérzés a 2. napon. Ma kezdtem el a második levelet, de még kiegészítő védekezést használunk, mert nem tudom, hogy megfelelő lesz-e a gyógyszer.

2015. nov. 17. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vagy tőle rosszul, nincsenek zavaró,rendhagyó mellékhatások akkor valszeg jó lesz.

én szedtem kb egy évig és semmi baj nem volt vele, mégis kb egy év után nagyon rosszul lettem és kiderült h elvetéltem..:D szóval erről ennyit, én beleestem abba a kis százalékba, de a gyógyszer miatt nem maradt meg a magzat. 100000000%-osan semmi se lesz tuti.

2015. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb a 3. levél után tudod eldönteni, hogy megfelelő-e,addig várj türelemmel és szedd rendesen.
2015. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ebben az esetben akkor a védelem sem megfelelő? 3 levélig kiegészítő védekezést kell használni?
2015. nov. 18. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
orvos nem mondta el?! betegtájékoztató?
2015. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
idézem a betegtájékoztatót " menstruáció első napján kezdi el a gyógyszer szedését, akkor már az első szemtől kezdve véd" de ha nem megfelelő a szervezet számára akkor borul az egész elmélet!
2015. nov. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!