Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy nincs normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nincs normális menstruációm csak barnázás? 18/L

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének. Most vagyok a gyógyszer szünet utolsó napján holnap kéne elkezdenem a következő levelet.

Sem ez sem az előbbi menstruációm nem volt normális . Alig volt vér. Szinte semmi , inkább barnás.

Ez normális? Bevallom én kicsit aggódom. Akár baba is lehet a dologban ? A tablettát normálisan szedtem a menstruációm első napjától. A 7 napos gyógyszer szünetben volt egy csúnya gyomorrontásom .3 napig hánytam. Ez miben befolyásolja a következő ciklust? Várnom kell 7 napot mire újra hatni fog a tabletta ? ... és végső soron ha abba hagynám mennyi idő alatt múlna el a barnázás, ?... már nagyon elegem van belőle....



2015. nov. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivan?

13f

2015. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem 13 éves kis srácoknak szól a kérdés, talán azért nem érted. Kérlek keress korodhoz illő topic-ot .
2015. nov. 17. 20:43
 3/7 anonim válasza:
Én 8. hónapja vagyok igy. Doki semmit nem mond. Kiváncsi leszek h megjön e
2015. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
milyen gyógyszert szedsz?
2015. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mistral-t szedek :)
2015. nov. 17. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Akkor felvilágosítalak, ha már se anyukád, se a nőgyógyászod, de még a betegtájékoztató se ismertette veled azt a tényt, hogy a tablettamentes szünetben CSAK MEGVONÁSOS VÉRZÉSED VAN!!

Ez csak szinte barnázást jelent.


Tehát a tabletta nagyon megváltoztatja a vérzésedet. Míg gyógyszer szedése előtt tiszta vörös vér volt, most már elégedj meg nagyon kevés barnázással.


És igen, ez TERMÉSZETES!

2015. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A védettséged nem befolyásolja, hogy a 7 napban beteg voltál.
2015. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!