Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem estem még teherbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem estem még teherbe?

Figyelt kérdés
Megszakításos "módszerrel" védekezünk, és nem lettem terhes. Hogy lehet az, hogy olyan sokan "csak az előváladéktól" esnek teherbe? (utóirat: ne támadjatok, hogy ez nem védekezés meg hasonlók, mert nem lenne probléma, ha becsúszna egy baba)

2015. nov. 18. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nektek tobb kell mint az elovaladek ;)
2015. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Mert itt mindenki akkora felnőtt hogy teherbe esik ha ránéz a másik nemi szervére. Te még biztos egy kis sz4ros vagy!
2015. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos módszerrel nem esnek sokan teherbe, mindössze arról van szó, hogy nem biztonságos. Olyanoknak javasolt, a naptármódszerrel együtt, mint például ti, akik egy kicsit még várnának a gyerekkel, de ha most teherbe esnek, annak is tudnak örülni.

De olyan lányok, nők esetében, akik biztos elvetetnék a terhességet, semmiképp nem ajánlott, akkor sem, ha csak egy az ezerhez az esélye a terhességnek, mert azon annak az egynek nem vigasz, hogy a másik 999 nem esett soha teherbe.

2015. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Detto ez a helyzet. Én sajnos több okból sem szedhetek fogamzásgátlót, a spirál sem javasolt, így egy ideig gumival védekeztünk. Most már nem lenne gond, ha becsúszna egy baba, ezért elhagytuk a gumit, de semmi. Igazából attól is függ, mennyi az előváladék, a páromnak van olyan, hogy rengeteg, de általában inkább nagyon kevés, nameg nem sok sperma van benne amúgy sem.


Persze ezzel senkit nem bíztatok megszakításos védekezésre! Mert nálunk nem lenne gond, ha jönne egy bébi.

2015. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem probléma, akkor miért nem élvez beléd? akkor azért annyira mégse akarjátok...soha nem értettem ezt, miért jó...egy gyerek rohadt nagy felelőssége nem ilyen tök mindegy hogy "becsúszik"-e dolog. hogy lehet így felfogni ezt komolyan..amúgy meg nem törvényszerű h kapásból teherbe fogsz esni valszeg nem kerül annyi spermium a hüvelyedbe (mivel a nagy része elpusztul abból a pár millióból egy ejakuláció során is), hogy meg tudjon termékenyíteni,még termékeny napjaidon se.
2015. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki könnyen teherbe esik, van akinek nehezebben jön össze!
2015. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!