Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lagy huvely kapszula...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lagy huvely kapszulat ha hasznalok a parom el elelvezhet bennem?

Figyelt kérdés

Nem furodttem elotte mert azt irja a betegtajekoztato hogy furdeni nem szavad elotte es meg vartam a 10 percet is kozosules elott es utana se furodttem mert nem szabad reggel megfurodtem,de viszont a parom elelvezet bennem,lehetek terhes?

Elvileg nem lehet bajom.

De aki hasznalja es volt neki is ilyen kerem irjon azonnal.

Koszonom.



2015. nov. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottál mg arról, hogy Pharmatex-baba?
2015. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Pharmatexet használunk, kb. fél éve, mivel lassan szeretnénk gyereket és nem baj ha becsúszik. Eddig még nem terhes az asszony.

Egyébként meg a hüvelykúpban spermium ölő van. Ha nem sikerül mindet elpusztínaia és van amelyik feljut, akkor lehetsz terhes.

2015. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat halottam,de nem tudom a neten sok mindent ki tudnak talalni,max az jarhatot igy aki nem olvasta el a betegtajekoztatot vagy esetleg rosszul csinalt valamit,nekem anyukam ajanlotta a termeket miota megszuletett a hugom azota azt hasznalja es eddig meg nem volt problema.

Koszonom a valaszokat :)

Masodik valaszolonak meg azt a kerdest szeretnem fel tenni,hogy volt esett elelvezes huvelyben mikozben hasznaltak a termeket?

2015. nov. 22. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehetsz terhes mellette, akkor is, ha mindent a betegtájékoztató szerint csináltál.

Megszakítással együtt kisebb az esélye a terhességnek, de ha beléd is élvez, akkor az egyáltalán nem biztonságos módszer. A sperma egy részét elpusztítja, egy részét meg lehet, hogy nem.


Ha nem gond, hogy esetleg becsúszik a baba, akkor csinálhatjátok így.

2015. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teherbe eshetsz, nagyobb eséllyel mint óvszeres vagy hormonos foggátlós védekezéssel
2015. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok között nem véletlen a pharmatex-baba kifejezés, ugyanis nagyon sokan esnek teherbe mellette.
2015. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hat halottam,de nem tudom a neten sok mindent ki tudnak talalni,max az jarhatot igy aki nem olvasta el a betegtajekoztatot vagy esetleg rosszul csinalt valamit"


Ha így gondolod, akkor miért tetted fel a kérdést, ha te a betegtájékoztató szerint használtad?


Eleve nincsen olyan fogamzásgátló szer vagy eljárás, ami 100 %-os védelmet ad, nem véletlenül adják meg a Pearl-indexüket.


A Pharmatex-et önmagában, nem kiegészítő védekezésként nagyon megbízhatatlannak tartják.


Ha gondolod, keress rá a neten a "Pharmatex baba" kifejezésre, ami a nőgyógyászok és a védőnők között terjedt el.


A neten rengeteg fórumon olvashatsz személyes tapasztalatokat a megbízhatóságával, vagy inkább a megbízhatatlanságával kapcsolatban.


Ezt pl. érdemes lenne itt végigolvasnod szerintem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!