Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltoltam a menstruációmat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltoltam a menstruációmat a gyógyszerrel a múlt hónapban, most megint kéne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előző hónapban azért nem tartottam szünetet, mert zavart, hogy mindig csütörtök-péntek körül jött meg, és nem tudom kiélvezni a hétvégét a barátommal. (Nem minden hétvégén vagyunk együtt.) Ezért nem tartottam szünetet, tovább szedtem. Most viszont sajnos elfelejtettem bevenni egy szemet a 3. héten (azaz a 6. héten). 13 órát csúsztam. Mivel egyből bevettem, amint eszembe jutott, arról a lehetőségről már lecsúsztam, hogy tartsak egyből szünetet. Maradt az, hogy szedjem tovább a következő levelet. Lehetséges ez? Milyen hatással lesz? Egyébként csütörtökön történt a kimaradás, előtte vasárnap voltunk együtt a barátommal. Reziát szedek, lassan 1 éve. Az régi orvosom szerint van, aki csak a 3 hónap elteltével tart szünetet, bár ezt nem javasolta. Megtehetem kivételesen mégis?

2015. nov. 28. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megteheted persze! Én volt hogy egy évig nem tartottam szünetet.
2015. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso Es nem vagy szoros nincs bajszod?xd szerintem meg kell szunetet tartani sot... Nem szabad ennyire felvalrol venni a sajat testunket. Kesobb megbosszulja. De majd rajosz.
2015. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65 vagyok és még mindig szedem. Olyan a mellem mint egy 20 évesé. Nem vagyok szőrös szerencsére
2015. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de 65 evesen minek a fogamzasgatlo?
2016. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!