Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerváltás. Mikor kezdjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerváltás. Mikor kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés

Iamna fogamzásgátlót szedtem eddig és azzal is úgy voltam hogy pótoltam már egy levélből a pénteki napot így 21 nap helyett 20 napot tudtam szedni tegnapig.Tehát a 21.szemet ma már az újból kéne pótolnom,ami a stodette fog.gátló aminek ugyanaz a hatóanyaga mint a Iamnának.A következő lehetőségek merültek fel bennem:

1.nem tartok szünetet

2.ma beveszem az utolsó szemet az újból és 7 napos szünetet tartok(ez lenne a legegyszerűbb megoldás,vajon nem gond?kell e továbbiakban kieg.védekezés?)

3.21 helyett marad a 20 szem erre a hónapra,ezzel viszont az baj hogy az elmúlt 1 hétben volt aktus és így ugye kimarad 1 szem,nehogy gond legyen.


2015. dec. 4. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha teljesen ugyanaz a két tabletta, akkor jó a 2. megoldás. De választhatod az elsőt is, csak akkor előfordulhat pecsételő vagy áttöréses vérzés.

Ha a másodikat, akkor meg ugye mindig egy szemmel el lesz csúszva az egész.

A 3. megoldást nem javaslom, mert úgy nincs meg a maximális védettség.

2015. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!