Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló okozhat nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló okozhat nemi vágy csökkenést?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. Kb másfél éve szedi a 3mg-os Volina-t. Az utóbbi időben a szexuális életünk úgymond megszünt. Ő arra hivatkozik hogy a fogamzásgátló mellékhatása! létezik ilyen hogy ennyi idő után jelentkezik a mellékhatás?
2015. dec. 6. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Bár a fogamzásgátló megváltoztatja a hormonháztartást, viszonylag hamar jelentkeznek a hatásai. Szerintem a csajod hazudik.
2015. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Én 8 hónapja szedem körübelül. Nekem is mondta az orvos, hogy okozhat ilyet. Hát ez azért furcsa, utóbbi időben.... Nem, annak már elöbb jelentkeznie kellett volna. Nekem egyébként semmi ilyen problémám nincs.
2015. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem az lett gyanús hogy mondtam neki hagyja abba és látjuk mi lesz..és nem akarja abba hagyni!
2015. dec. 6. 23:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben az kb 3 hónapot jelent.
2015. dec. 6. 23:21
 5/14 anonim ***** válasza:

# 2/4 vagyok.


Értem, hát lehet fél a teherbeeséstől, vagy nem szeret gumit használni nem? Ha jól sejtem van egy tipped, hogy megcsalt, de ha ezt gondolod akkor nem csak ez változott meg valószinűleg.

2015. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem nem szeret! Igazából nem tudom, nagyon hangulat ember lett...többnyire feszült amit általában rajtam próbál levezetni! Igen megfordult a fejemben. Szerinted pihentetni kellene a dolgot?
2015. dec. 6. 23:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat kellene beszélgetni arról, hogy miért feszült és feloldani benne a feszültséget.
2015. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Baratnomnek csokkent a libidoja, miutan elkezdett szedni fogamzasgatlot, aztan valamennyire helyreallt. De szerintem sem ennyi ido mulva jelentkezik ez a mellekhatas. Nem akarok bogarat ultetni a fuledbe, de lehet van logika a megcsalas dologban, es azert nem akarja abba hagyni, mert igy a lehetseges masikkal jobb. De ez csak spekulacio, vele kene tisztazd a dolgokat.
2015. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már. Volt mikor megkérdeztem tőle hogy mi baj? És akkor majd elharapja a torkomat hogy már megint miért kérdezem ezt? neki nincs semmi baja csak fáradt stb..nem tudom..még semmi gyanusat nem vettem észre! de nem is kutakodom!
2015. dec. 6. 23:55
 10/14 A kérdező kommentje:
majd holnap leülök vele és elbeszélgetünk! lesz ami lesz Nagyon Köszönöm az eddigi válaszokat és tanácsokat!
2015. dec. 6. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!