Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb Durex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb Durex?

Figyelt kérdés
A vèkony fajtàk szòba se jöhetnek egyenlőre,mind ketten szüzek vagyunk.Èn a Classicra vagy a Taste me re gndoltunk.Melyik a megbizhatòbb melyik szakad ki nehezebben?Esetleg màsik fajta Durex?Tapasztalatok?

2015. dec. 7. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
na ne legyél szerencsétlen :D a Durex nagyon drága :D mindre ugyanannyi esély van hogy kiszakadjon szerintem :D nekem lifestyles van :D 12 darab ( vékony) valami 1500 be kerül :O ajánlom :D szerintem ár érték arányban jó :D kiszakadni meg úgyse fog :D
2015. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vékony nem azt jelenti, hogy könnyen szakad el. Persze ha az ember nem tudja használni, akkor nem is értem, mit vár. Próbáld csak meg eltépni, nem fog könnyen menni. Nekem ezek jöttek be:

Thin Feel

Ultra Thin

Elite

Real Feel

2015. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Durex Extra Safe-t mondom. Már egy hónapja (heti 1 alkalommal) ezt használjuk, szerintem megfelelő. A barátom is érez benne, de mégse vékony, tehát megbízhatónak tartom. Remélem be fog jönni nektek is!

16/L

2015. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a barátnőm is azt akarja,remélem megbízható,és hogy érzem majd benne..Köszi a válaszokat mindenkinek,különösen az előzőnek.
2015. dec. 8. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 12 darabot max 700ért veszünk, de inkább le se írom a márkát:D És akár milyen olcsó,semmi baj nem történt még
2015. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!