Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » November 27. -én voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November 27. -én voltam együtt a barátommal (belém élvezett most először) 3. levél 4. szem gyógyszerét vettem be a fogamzásgátlóból. Azóta voltak barna folyásaim és ma kellett hogy megjöjjön, de már tegnap kicsit véreztem. MI lehet ez?

Figyelt kérdés
Tehát már tegnap megjöttem ma reggelre viszont barna folyásom volt mint barna, de tampont használtam ami később már csak barnás vér később vér jelentkezett, viszont a megszokottnál jóval kevesebb. Terhes ugye nem vagyok?

2015. dec. 17. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocsánat a hibákért! Tehát már tegnap megjött(pedig csak ma kellett volna és fogamzásgátlót szedek ami mellett eddig mindig pontosan megjött) de reggelre megjött viszont barna folyás volt és nem vér. De tampont tettem be azért amin barnás vér látszódott majd később vér, de jóval kevesebb mint szokott. Terhes ugye nem lehetek?!
2015. dec. 17. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
A jezuska gyereket hoz nektek
2015. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogyhogy senki sem tudja, vagy az orvosok szimplán "elfelejtik" elmondani, hogy a fogamzásgátló használata során, mielőtt elhagyjátok a korábban használt egyéb fogamzásgátló eszközöket (gumi), mindenképpen ÉRDEMES MEGVÁRNI az első hónapot, mert akkor tutira kialakul a gyógyszer által biztosítható védelem és nem mellesleg kiderül, hogy a szervezeted hogyan reagál a gyógyszerre.


Azt nem tudom, hogy terhes vagy-e (se orvos nem vagyok, se melletted), de így ennyiből szerintem nem. Ha zavar, vegyél egy tesztet és/vagy menj el nőgyógyászhoz!

2015. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már a 3. levélnél tartottam és mindig megjött rendesen ahogy kellett ezért a szervezetem már befogadta a gyógyszert
2015. dec. 17. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg fogamzásgátlót szedtem, nekem sem volt rendes vérzésem.

nem vagy az.

2015. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!