Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masculan óvszer tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masculan óvszer tényleg nagyon gyakran kiszakad?

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer használtam, nem szakadt ki..
2015. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem egy 10 v 12 darabosat nem tudom mar, de nem volt veluk gond.
2015. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak az szakadt ki de tény, hogy nem figyeltem, hogy jól van-e felrakva
2015. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 és fél év alatt 1× szakadt ki, de az is az én hibám volt. Majd minden nap használom.
2015. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem nyújt 100%-os védelmet, sem garanciát szakadás ellen. Én is masculant használok, volt szakadás de nem nagyon jellemző.
2015. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sokkal jobban bevslt mint a durex v a lifestyles. nem szakadt ki 5 ev alatt sose mig q "markasabbak" tobbszor .ar ertek aranyba verhetetlen olcso es jo minoseg
2015. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!