Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes? Igaz h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes? Igaz h mindig ugyan azon a napon kell h megjöjjön az elvonásim (tabi mellett)?

Figyelt kérdés
a barátommal együtt voltunk gumi nélkül,de nem élvezett el bennem, és szedek tabit is,ma van a 3. gyógyszermentes napom és múltkor a 3. napon jött meg. azt modták h ugyan azon a napon kell megjönnie mindig,ez igaz? lehetek terhes??(léci normális válaszokat)
2010. márc. 24. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj attól is késhet. Mennyi ideje szeded? Mert ha már régóta akkor védett vagy és kicsi az esélye, hogy az legyél. ( Természetesen ha rendszeresen szedted ennek nincs esélye) Nyugi. Nekem pl. volt, hogy a 3 vagy a 4 napon jött meg.
2010. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2. hónapja szedem ,de rendszeresen
2010. márc. 24. 08:05
 3/12 anonim ***** válasza:
miért nem élvez beléd? ha már hormonokkal bombázod a tested akkor legyen már ennyi öröme neki is hogy beléd élvezhet. ha már fogamzásgátlót szedsz akkor viselkedj ahhoz méltóan felnőttként és ne gyerekeskedj azzal hogy kirántja mielőtt elmegy. a gyógyszer a szünet alatt is véd, ne aggódj nem fogsz teherbe esni. két hónap után még ne várj rendszerességet majd 4-5 hónap után. 21L
2010. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig ugyanazon a napon jön meg, pedig már szedem 5 éve.
2010. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én is tabit szedek,de nem engedem,h elélvezzen belém-pedig szeretném,de rettegek a terhességtől..úgyhogy sajna 1000ből 3nő esik teherbe tabi mellett...van ismerősöm aki így született...:)
2010. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, még a nap fele se telt le, nekem múltkor este 10-11kor jött meg, de csúszhat is 1-2 napot.
2010. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor jön meg ugyanazon a napon, ha minden nap kb ugyanabban az órában veszed be. én sem szedem be ugyanabban az órában, így nekemis van h vasárnap, de van h hétfőn jön meg.


amúgy ha foggátlót szedsz miért nem élvez beléd???? legyél már normális....nyugodtan belédélvezhet

2010. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy hova élvez? én szájba szeretek. vagy arcra. 30/F
2010. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
minek szed vki gyógyszert, ha azt nem képes megengedni a pasijának,hogy beleélvezzen? ...
2010. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az h nem engedem, mert én engedném,de a barátom is meg én si félünk h terhes leszek. oké nem gyakori mert véd a tabi,de akkor is.
2010. márc. 24. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!