Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladék minden esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladék minden esetben tartalmaz spermiumokat? Vagy mi befolyásolja?

Figyelt kérdés
Ezt érdekesség képen kérdezem, mielőtt jönnétek azzal, hogy védekezni kell.. tudom.. :)
2010. márc. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen minden esetben tartalmaz..az én tudomásom szerint :)
2010. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat. Kedves első hozzászóló.. nem értelek minek írod azt, hogy terhes vagy mikor írtam, hogy érdeklődésképpen kérdezem, nem azért mert esélyes, hogy terhes vagyok..:S na mind1..

Várom még a hasznos válaszokat:)

2010. márc. 25. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Na majd én megmondom, mert ahogy látom mindenki terhes.


Az előváladék nem minden esetben tartalmaz, csak tartalmazHAT spermiumokat. Na most az előváladékot a cowper mirigyek termelik, nincs köze a spermiumokhoz, így csak az ottragadt spermiumokat tudja "kimosni". Ezek általában nem életképesek, hanem fáradtak, már egyszer bent ragadtak, nem lehet csodát várni tőlük, de előfordulhat, hogy életképesek, ezért aki megszakításos közösülést választ védekezésképp az kombinálja naptármódszerrel minimum és ügyeljen rá, hogy lehetőleg kétszer egymás után vagy rövid eltéréssel ne szexeljen, mert az orgazmussal nem tud minden spermium kiürülni, valamennyi ígyis úgyis marad és ezt a következő aktusnál keletkező előváladék bejuttathatja. Szóval nem ajánlott módszer.

2010. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, az előváladék minden esetben tartalmaz spermiumokat, sok csaj így esik teherbe, megszakításos védekezésnél,mert a fiú általában nem érzi, hogy mikor jön az előváladék, és mikor kihúzza,akkor a spermiumok már éppen ott vannak, ahol nem kéne lenniük.
2010. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok: most olvastam csak végig a válaszokat, és meglepődve olvastam az előttem író válaszát, hogy nem minden esetben tartalmaz, merthogy én csecsemőgondozó vagyok, és azt tanultam,hogy márpedig az minden esetben tartalmaz spermiumot.Persze az a tudomány akkori állása szerint volt...
2010. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is eüs vagy? :):) Én is :) Neem, tényleg nem mindig, tehát nem törvényszerű, de ha belegondolsz, azért abból a rengetegből baromi ritka, hogy 1-2 nem marad ott, de azok már gyakorlatilag mérhetetlen mennyiségek, ezért mondom úgy, hogy nincs, mert az valóban a semmivel egyenlő. Én szülészettel foglalkozom/fogok foglalkozni viszonylag közel áll a szakmánk :)
2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húúú köszönöm szépen, nagyon hasznos információval láttatok el:)

Természetesen óvszerrel védekeztünk, ezt csak azért kérdeztem, mert volt, hogy kiszakadt de persze nem ment el.. szerencsére nem lettem terhes, de megszakítással semmiképpen se fogunk védekezni.

2010. márc. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!