Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rigevidon fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigevidon fogamzásgátlót szedek,3. levél jön, de máshogy jött meg!?

Figyelt kérdés
Az első gyógyszert menstruaciom 2.napjan vettem be, ahogy a második menstruaciomnal is, viszont most egy nappal hamarabb jött meg. Eddig kedden kellett bevennem az első szemet (most szombaton este jött meg), hétfőn kezdjem, vagy kezdjem kedden, mintha semmi sem történt volna?!

2016. jan. 3. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedden kezd, 21+7 nap csak az első levélnel kel a menstruációhoz igazítani az első szemet után beveszed 7 nap kimarad es újabb levél jön úgyan azon a napon kezdve mint az előző levélnel

Nekem mikor szedtem vasárnap jitt meg es csütörtökön kellett bevegyem

2016. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor jon meg.7napos a gyogyszermentes idoszak. Ha kesobb fog megjonni mondjuk csak a 4.nap es nem mulik el akkor is a 7. nap kell kezdeni!
2016. jan. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nem rég óta szedek fogamzásgátlót, most fogyott el a 3.ik levél, az lehetséges ,hogy annyit változott a menstruációm ez idő alatt ,hogy nincs már annyira erős vérzésem,csak minimális ? S a tabletta szünetben a 3. nap jelentkezett ,mintha megjönne. Vagy inkább aggódjak,mert előző menstruációm utolsó napján voltam együtt a párommal, óvszerrel védekeztünk azért.. Szerintetek ?
2016. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális a kevesebb vérzés es az is hogy a 3. Napon jelentkezik ha előírás szerint szeded az első levél után már biztosan hat szóval ha még a második után is használtatok óvszert is akkor sztem tuti nem vagy terhes
2016. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Minden rendben van, mára teljes a vérzés, megnyugodtam ! S köszönöm a választ !
2016. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2 es:

én ugy tudtam,hogy 7 nap szünet s 8ik nap kezdem az uj levelet,nem?

2016. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!