Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszereket mekkorára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszereket mekkorára gyártják? Akkor jó, ha teljesen ráfeszül vagy éppen hogy kerületnek kell lennie vagy mikor jó?

Figyelt kérdés
Mert nem nagyon van ráírva.
2008. szept. 16. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz, méret sosincs a dobozon, eleinte nekem is gondot jelentett. Aztán rá fogsz jönni, hogy a legtöbb normálisat (durex, lifestyles) egyetlen olyan méretben gyártják, ami szinte mindenkire jó.


Az a jó, ha ráfeszül, de nem túlságosan. Ha ugyanis túlzottan feszül és pl még levegő is marad a végében (mert nem nyomod össze a végét, mikor felveszed), akkor elég könnyen elszakad. Ha viszont "épp csak a kerület van meg", akkor félő, hogy egy szenvedélyes szeretkezés közben lecsúszik, vagy épp akkor, amikor kiveszed, és meg is van a baj...


Javaslom, hogy vegyél egyszerűen olyat, amilyen tetszik, próbáld ki, hogy jó-e rád, és utána tudni fogod, hogy melyik a megfelelő, melyik nem. Próbálgass...

2008. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni különböző méretekben, csak megőszülsz mire megtalálod hogy hol... Többnyire az átlagméret kicsit nagy a fiataloknak, de ez van. Próbálj végig több márkát, több fazont, más megoldás nincs. És mint előttem írták: akkor jó ha nem feszül, de biztosan megmarad ott ahol lennie kell.
2008. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi... majd igyekszem jót választani:)
2008. szept. 16. 19:01
 4/4 A kérdező kommentje:

amugy láttam olyat, hogy durex kid...:D 13x2 cm

szerintetek ez normális? Mondjuk inkább legyen minthogy szüljenek a 12 évesek de akkor is:D

2008. szept. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!