Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én 2hónapja szedek cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 2hónapja szedek cypromix fogamzásgátlót és a mult hónapban az 5napra jött meg. Ebben a hónapban pedig ma van az 5. nap de még nem jött meg. Ennek is be kell állnia rendesen? Vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1x volt az h pénteken csináltuk gumi nélkül, és szombaton elfelejtettem bevenni a gyogyszert, és vasárnap este vettem be a szombatit is meg a vasárnapit is... :S
2008. szept. 16. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
nem is pénteken csináltuk hanem csütrötökön...elirtam bocsi
2008. szept. 16. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kell kétszer feltenni ugyanazt a kérdést? Szerinted hülyék járnak ide és nem értik meg elsőre...? :S
2008. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi de nagyon aggódok. először kellett vna megjönnie ugy hogy csináltuk gumi nélkül de nem akar. félek, nehogy gyerek legyen a vége...
2008. szept. 16. 22:23
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy kössz h válaszoltál, sokat segítettél... köszi szépen
2008. szept. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!