Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettára való váltás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettára való váltás?

Figyelt kérdés
Egy ideje a Nuvaringet használom amivel meg is vagyok elégedve,de a folyamatos nagyobb távú útjaim miatt a 2-6 fok között levése elég macerás és ezért gondolkoztam,hogy tablettara kéne váltanom. Múltkor a nőgyógyászom azt mondta, olyanok esnek mellette teherbe akik nem veszik be vagy ilyen..szóval önhibából,de egy kicsit tartok tőle,mert neten olyan sokat lehet hallani, hogy rendesen szedi a gyógyszert és mégis terhes lesz..nem tudom bele merjek é vágni.
2016. jan. 16. 13:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Belemerjek e*
2016. jan. 16. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Barátnőm tablettáról váltott Nuvaringre. A tabletta is biztonságos ha betartod az aranyszabályokat. Nem lettem apuka a 2 év alatt.

2016. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem esnek olyan sokan teherbe fog. gátló szedése mellett, ha minden előírást betartanak.

Ha minden előírást valaki betart, ha a betegtájékoztatót nem csak dísznek tartja, kicsit utána olvas a hatásairól, akkor nem olyan könnyű teherbe esni mellette. És azoknak a nőknek, akik mégis teherbe esnek mellette, ott is, ha utólag valaki elmondja nekik, hogy mennyi mindenre kell figyelni, akkor utólag belátják, hogy ja, tényleg ezt nem vettem figyelembe...na, innentől fogva már nem a fog. gátlón múlott.

Én összességében közel 6 évig szedtem fog. gátlót, soha nem lettem mellette terhes.

2016. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En kb 11evig szedtem fogamzasgatlot (tri-regol,lyndinette) nem lettem terhes. Utanna 1ev gumi majd elso vedekezes nelkuli honapban terhes lettem.Szoval sztem tok biztonsagos a gyogyszer.
2016. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat !
2016. jan. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!