Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kezdjem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.Barbi89 kérdése:

Hogyan kezdjem el szedni a fogamzásgátlót szoptatás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mialatt kisfiam szopizott szedtem olyan fogamzásgátlót ami ilyenkor megengedett. És ugye ezt folyamatosan kell szedni. Egy pár napja már nem szopizik így másfalyta fogamzásgátlót irattam fel. De azt elfelejtettem tőle megkérdezni hogy a kető szedése közt kell e tartani egy hét szünetet vagy egyből kezdejm el amint a másik elfogyott. Szerintetek?
2016. jan. 20. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagy segítség volt :)). Én sehol nem találtam olyan oldalt ami kifejezetten erről ír.
2016. jan. 20. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit írtam a google-ba, hogy fogamzásgátló váltás. ;)
2016. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátló betegtájékoztatójában le van írva, hogy milyen készítményről hogyan kell váltani.


Keress rá annak a gyógyszernek a betegtájékoztatójára, amit most kaptál és olvasd el.


Pl. a Lindynette tájékoztatója ezt írja:

"Más fogamzásgátló készítményről történő áttérés

A régi csomagban található összes tablettát vegye be, majd tartson szünetet. A szünetben jelentkező vérzés 1. napján kezdje el a Lindynette tablettát szedni.

A mini-tablettáról bármelyik nap át lehet térni a Lindynette tablettára, de a szedés első 7 napján egyéb fogamzásgátló módszert is alkalmazni kell."


A szoptatás alatt szedhető tabletta = mini-tabletta = mini-pill = csak gesztagént/csak progeszteront tartalmazó tabletta

2016. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!