Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért bízik annyi fiatal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bízik annyi fiatal a megszakításos "védekezésben"?

Figyelt kérdés

Sok barátnőm semmilyen biztonságos módszert nem használ, csak ezt. Fiatal lányok, iskolába járnak,a legtöbben tisztában vannak egyéb módszerekkel is és biztosan nem örülnének egy babának, ha becsúszna mégsem védekeznek normálisan. Szentül hiszik, hogy velük nem történhet meg a dolog... Persze, ha késik a menstruációjuk egyből indul a pánik.

Legutóbb is egy barátnőmnek javasolta a nőgyógyász, hogy csináljon egy tesztet mert változást észlelt vizsgálatkor, a barátja egyből kb. rosszul is lett a hírtől stb., de az nem jut eszébe, hogy ez biztosabb módszert alkalmazzanak (a teszt negatív lett).

Nekem sosem jutna eszembe így szexelni, én nem bízok benne. Lehet, hogy sok párnak beválik, de az ördög nem alszik...

23/L



2016. jan. 22. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert pl a GYK is tele van olyan szulokrol szolo kerdesekkel, akik nem engedik meg hogy a 17 eves lany egyuttaludjon a 20 eves baratjaval, es nem lehet beszelni veluk.


Na gondolod hogy az ilyen szulotol mer az a szerencsetlen lany penzt kerni fogamzasgatlora?

2016. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
az exemmel még gumit is húztunk a tabletta mellé... a mostanival meg 5 éve megszakításozunk, nem lett gond. de majd lassan babát akarunk :) hogy miért bíztam meg benne? fogalmam sincs... csak jólesett :)
2016. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező. Ha van egy olyan párod akiben megbízol, hidd el, hogy a megszakításos dologban te is benne lennél. A férfi ha eleget "gyakorol" magán ezt meg tudja tanulni. Sose szedtem tabit, mert alapból félek, hogy nem lehet babám....és nem akarom a tabival még inkább veszélyeztetni magam. A gumiban pedig nem bízok. Nem egyszer szakadt már ki..(szerencsére nem lett baj)

Én leginkább ezek az okok miatt választom a megszakítást. :)

2016. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Ott van a válasz a kérdésedben. Mert iskolába járnak. Dolgozniuk kellene, ott az életre is nevelődnének! A sok középiskolás meg egyetemista semmit nem tud az életről, naivak mint a pi...! Anyuci-apuci mindent megvesz, a divatos páva barát meg beteszi ahogy csak akarja a sok eszetlennek!

Ezek nem bíznak benne, a szerencsében talán, meg hát anyuci-apuci úgyis állja a kaparást. A páva álbarát meg úgyis lelécel egyből.

2016. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző, inkább azoknál tapasztalok korai szüléseket, és éretlenséget, akik nem tanulnak tovább. De ez amúgy sem tanultság kérdése :D


És nem valami könnyű ám egyetemre járni, hiszen egy egyetemista mindig szegény. Rengeteg pénz elmegy rá, anyumék is kölcsönből tudták fedezni. Meg arról ne is beszéljek, hogy közben én is mindenféle munkát elvállaltam, amit csak tudtam.

2016. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 4-es válaszolónak igazat adok, törődnek is az ilyenek bármivel...

kérdező, az utolsó mondatoddal teljes mértékben egyet értek.

amúgy én is bízom a páromban teljes mértékben, de egyikőnk sincs benne a megszakításos hülyeségben, hiába tudja 100%ig kontrollálni magát, az előváladékát akkor sem tudná, ha fejre állna, és ugye amiatt is lehet bármi.

az ilyen emberek meg csak simán felelőtlenek, kivéve persze azok, akiknél nem lenne baj egy baba, mert fel tudnák nevelni, meg amúgy is rövid időn belül szerettek volna, de a kérdésedben szereplő emberkék nagyon nem ilyenek.

21l

2016. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a tablettát nem bírtam a párom a gumit... meg én sem... zavart... ez van. De továbbra sem állítom, hogy ez így biztonságos. Volt pharmatex is, de az meg csípett, a pesszárium meg kilőve, mert még egy tampon is zavar :S tudom, problémás vagyok... :D
2016. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azzal van problémám alapvetően, hogy egy érett férfi ki tudja húzni időben, mert persze ez így van. Hanem ahogy írták, az előváladéktól is sajnos lehetséges teherbe esni. Nem tudom, de szerintem anyagilag is megéri inkább a védekezésre áldozni, mint egy abortuszra és akinek óvszerre/tablettára sem telik, annak gyerekre főleg nem fog. Az más eset, hogy egy komoly kapcsolatban/házasságban nem probléma egy baba, ez érhető.
2016. jan. 22. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg rengetegen alkalmazzak. A volt kolleganoim kozul csak 1 szedett gyogyszert a tobbi csak ezt a "vedekezest" alkalmazta,neha meg ezt se... En csak akkor mertem ebbe belemenni mikor mar terveztuk a babat de meg varni akartunk 1-2honapot. Nem csak azert nem jo szerintem mert becsuszhat a baby, hanem mivel a ferfi elvezeti erteket is rontja.. persze gumi is tudom de ott legalabb befejezheti amit elkezdett..;) De en ugy vagyok vele mindenkinek a sajat elete es ugy vedekezik ahogy szeretne..azert megszoktam emliteni, hogy ez nem biztonsagos ,de meg senki nem hallgatott ram;)
2016. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!