Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű (nuvaring) antibio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű (nuvaring) antibiotikum 3. napja h szünet van de nem jött meg, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2.hüvelygyűrűmet vettem ki, volt egy műtétem ami miatt antibiotikumos kezelésem volt meg előtte felfázás miatt is szedtem antibiotikumot.Mellette végig kiegészítő védekezéssel csináltuk! Nagyon odafigyeltünk! +.napja h elkezdtem a gyűrűmentes időszakot de még mindig nem jött meg. A tájékoztatóban 2-3 napot írtak. Előző hónapban a 2.napon jött meg a várt megvonásos vérzés. Az antibiotikum miatt késhet hüvelygyűrű mellett vagy esélyes hogy terhes vagyok? Akkor is ha védekeztünk pluszba?
2016. jan. 31. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ha volt kieg védekezés,illetve a párod nem élvezett beléd,akkor kicsi az esélye


még van akkor 4 nap,hogy jelentkezzen a vérzés,akármi van 8.-on helyezd fel az új gyűrűt és 3hét múlva tesztelj

2016. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, már megjött csak túlaggódtam
2016. febr. 1. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyűrűre amúgy nem hat kétféle antibiotikum (amoxicillin és doxiciklin, később esetleg a dokinak mondd ha antibiotikumot akar írni hogy ezek közül legyen valamelyik, én is szoktam mondani), pont ezért jobb mint a tabletta! :)
2016. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!