Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikori lehet az az Óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikori lehet az az Óvszer aminek az van a csomagolására írva hogy 2018?

Figyelt kérdés
A lényeg 1 éve vagyok együtt barátnőmmel tablettát használ gumit nem használunk. Ma találtam az éjjeli szekrényfiókjában a lomok alá eldugva 1 db masculan óvszert. 2018 as dátummal... nem tűnik réginek a csomagolás... az lenne a kérdésem hogy szerintetek mikor lehetett véve ez a gumi ? mi nem használunk gumit ezért érdekes számomra ... na meg hogy 1 db Várom válaszotokat ! Köszönöm
2016. febr. 6. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

lehet egy vagy 2 éves is

mi árulunk tavaly év elejit, ami 2018-as

2016. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Milyen márka?

Egyébként 4 vagy 5 évet szoktak megadni a gyártók, szóval 2014 körüli.

2016. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt a Fidesz gyártatta le készülve a majdani választási siker afterpartyjára...
2016. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Masculan PUR a márkája... csak érdekes hogy túl újnak tűnik a csomagolása és hogy csak 1 db ot találtam...

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. febr. 6. 18:12
 5/15 RRR ***** válasza:

több mint kettő

a csomagolás,meg nem antikolódik


ne aggódj nem dug félre és ne turkálj!

2016. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak van, biztos még előtted szerezte be , biztonság kedvéért ennyi :)
2016. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor ijedj meg ha eltűnik a gumi :D
2016. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem ! kezdek megnyugodni amúgy közben olvasgatok a témában... nem arra gondoltam hogy antikolódik a csomagolás csak ahhoz képest hogy a fiók alján volt (legalább 2 év ) túl tisztának tűnik. De ha 2015 szeptember környékén vásárolt gumira későbbi dátumot írnánk nem ? Mert tavaly szeptemberben volt egy kis mosoly szünetünk és ezért gondoltam rögtön rosszra.
2016. febr. 6. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:

egyrészt ha akkor vette a mosolyszünet alatt és megvan a gumi, pont azt jelenti, hogy nem kellett használnia....

Másrészt ha használta volna is, nem lehetne szavad rá!!


Harmadrészt, 100%, hogy 2015 tavaszától visszafelé kell gondolkodni... ez a legutolsó határ... a gagyik is több mint 3 év szavatosságot adnak, a normális (Lifestyle, Skynn, Durex) 4-5 éveket adnak.

2016. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát figyelj lehet szavam de ez bonyolult... de nem egy dobozról van szó csak 1 db gumiról . tehát volt több is. de ha 2015 tavasza előtt lett véve akkor nincs baj...
2016. febr. 6. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!