Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem a menstruáció előtti utolsó napon? Többi lent

Figyelt kérdés
A párommal a menstruációm napján voltunk együtt (reggel történt, a mensi este "jött meg") , behatolás nem volt, de volt köztünk közvetlen kapcsolat. Ha esetleg előváladék került be, akkor "kimoshatta" volna a menstruáció, viszont csak 1-2 csepp barnás vér volt, utána 2 nappal rendesen megjött kb. Megvártam a következő mensi idejét, de megint csak pár cseppel kezdődött, ezért csináltam egy tesztet, meg amúgy is azt hallottam, hogy terhesség alatt is lehet menstruáció. Egy olcsó, xepiles tesztről van szó, negatív lett, viszont hallottam, hogy ezek lehetnek rosszak. Mennyi esélye van a terhességnek? Kérem, csak értelmesek írjanak, köszönöm

2016. febr. 16. 20:13
 1/2 Linó03 ***** válasza:

A terhesség alatt nem menstruáció van, mert az már nem lenne terhesség. Ha terhesség alatt menstruálna vaki, vagyis leválna a méhlepény, az vetéléshez vezetne. Terhesség alatt előfordulhatnak különböző eredetű vérzések.

Ha megjött kétszer és a teszt is negatív, akkor szerintem nyugodt lehetsz abban, hogy nem vagy terhes.

2016. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. febr. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!