Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSÉG! Mekkora esély van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mekkora esély van rá hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én 20 évesek vagyunk és a mai napig szüzek voltunk. Hirtelen jött az egész. Mi nem így szerettük volna. Mind a ketten általában józan gondolkodású emberek vagyunk de most nem voltunk. A környezet és a gumi hiánya miatt csak odáig jutottunk hogy át szakadt a szűzhártyája. Bár az aktusig nem jutottunk, tudom hogy már az előváladéktól is terhes lehet egy nő. Mekkora annak az esélye hogy ettől teherbe esik? (nagyon félek!) NAGYON KÖSZÖNÖM a válaszokat!!!

2016. febr. 18. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

50% vagy igen, vagy nem...

de tényleg!

am meg máskor legyetek elővigyázatosak...


22F

2016. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Tudományosan van rá esély,de közel a nullához. Máskor legyen nálatok gumi. Amúgy nyugi. :)
2016. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Lehet ra esely..de nem sok..attol is fugg hogy hany nappal van menstruacio elott v utan, illetve hogy mennyire kepes megtermekenyulni de ez majd ugy is csak akkor derul ki ha gyereket akartok
2016. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esélye, igazából szinte nulla. Esély mindig van ugyan de ha így volt ahogy írod szinte csoda kellene h terhes legyen 21/l
2016. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kb annyi mint hogy ma még elüt téged a villamos.
2016. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

simán lehet terhes. van aki kevesebbtől is az lesz (tapasztalat).

20N (14 hetes kismama)

2016. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szinte semmi! En 4eve vedekezes nelkul szexelek,viszont mikor egyszer orvosilag megallapitottak,h nem eshetek teherbe,akkor az egyszer fekudtem le a ferjemmel ugy,h el is ment bennem,azonnal terhes lettem egy alkalombol! Pedig akkor kizartnak mondta a doki! De ugy sose volt baj eddig,h nem ment el bennem.viszont ha mostansag megis be akarna csuszni sem lenne baj,mert mar tervben van a kovetkezo (igaz meg csak beszelgetes szintjen)
2016. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy "végigvitt" védekezésmentes együttlétet követően sem 100% az esélye a megtermékenyülésnek. Előváladékban pedig inkább két esetben lehet spermium:

1. közvetlen ejakuláció után kezditek újra

2. olyan közel vagy az ejakulációhoz, hogy "szivárog"


Röviden megfogalmazva csak a többieket tudom idézni: nincs sok esélye. Most már csak abban kell reménykedni, hogy nincs akkora szerencsétek, hogy ekkora esély mellett is sikerül összehozni egy babát. :D

2016. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ember.


Most már vedd feleségül.

2016. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

te akkora marha vagy barátom... 20 évesen ziccerhelyzetben nincs nálad gumi?? :)

Nem lesz terhes, de máskor tarts magadnál gumit és akkor megdughatod

2016. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!